Gender field (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Default
es: Por defecto

en: Fields
es: Campos

en: Gender
es: Género

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -
