Gender field (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Fields
ru: Поля

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -
