Gender field (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
