Genesis (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
