Geocoder (7.x-1.7) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Name
es: Nombre

en: here
es: aquí

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: Latitude / Longitude
es: Latitud / Longitud
