Geofield (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Bottom
he: למטה

en: Fields
he: שדות

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Unit
he: יחידה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Feet
he: רגל

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Point
he: נקודה

en: exposed
he: חשוף

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Dropdown
he: נפתח

en: Alternate Text
he: טקסט חילופי
