Geofield (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Scale
ur: سکیل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
