Geofield (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Fields
ar: الحقول

en: Is less than
ar: أصغر من

en: Is less than or equal to
ar: أقل من أو مساو

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is greater than or equal to
ar: أكبر من أو يساوي

en: Is greater than
ar: أكبر من

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Source
ar: المصدر

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
