Geofield (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Title
ca: Títol

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Path
ca: Camí

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Fields
ca: Camps

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Scale
ca: Escalar

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Source
ca: Font

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'amplada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'alçada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default zoom level of a Google map.
ca: El nivell de zoom predeterminat del mapa de Google.

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Unit
ca: Unitat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Feet
ca: Peus

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: @min and @max
ca: @min i @max

en: Distance
ca: Distància

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Decimal degrees
ca: Graus decimals

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: exposed
ca: exposat

en: Is between
ca: Està entre

en: between
ca: entre

en: Is not between
ca: No està entre

en: not between
ca: no entre

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Alternate Text
ca: Text alternatiu

en: OpenLayers Map
ca: Mapa OpenLayers

en: Show scale
ca: Mostra l'escala

en: Horizontal bar
ca: Barra horitzontal

en: Default Map Type
ca: Tipus de Mapa per Defecte

en: Openlayers Map
ca: Mapa d'Openlayers

en: Geofield Map
ca: Mapa Geofield

en: Which field contains geodata?
ca: Quin camp conté dades geogràfiques?

en: Geofield (combined)
ca: Geofield (combinat)

en: All geographic information from the item.
ca: Tota la informació geogràfica de l'element.

en: Width: @w
ca: Amplada: @w

en: Height: @h
ca: Alçada: @h
