Geofield (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Bottom
gl: Botón

en: Fields
gl: Campos

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Scale
gl: Escala

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Source
gl: Orixe

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: @min and @max
gl: @min e @max

en: Point
gl: Punto

en: exposed
gl: exposto

en: Is between
gl: Está entre

en: between
gl: entre

en: Is not between
gl: Non está entre

en: not between
gl: non entre

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Alternate Text
gl: Texto Alternativo
