Geofield (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (140 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Format
uk: Формат

en: Path
uk: Шлях

en: Bottom
uk: Знизу

en: Fields
uk: Поля

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Scale
uk: Масштаб

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Source
uk: Джерело

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
uk: Ширина карти Google за замовчуванням у форматі довжини CSS або в відсотках. Приклади: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
uk: Висота карти Google за замовчуванням у форматі довжини CSS або в відсотках. Приклади: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default zoom level of a Google map.
uk: Збільшення за замовчуванням для карти Google.

en: Map width
uk: Ширина карти

en: Map height
uk: Висота карти

en: Unit
uk: Одиниця

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: from
uk: з

en: Feet
uk: Фути

en: Default value
uk: Базове значення

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Distance
uk: Відстань

en: Miles
uk: Милі

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Draggable
uk: Доступне для перенесення

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: Origin
uk: Джерело

en: Decimal degrees
uk: Градуси

en: Data Source
uk: Джерело даних

en: Meters
uk: Метри

en: Current User
uk: Поточний користувач

en: Point
uk: Точка

en: exposed
uk: розкритий

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: поза межами

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Alternate Text
uk: Альтернативний текст

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Latitude/Longitude
uk: Широта/Довгота

en: Bounds
uk: Межі

en: Data options
uk: Параметри даних

en: Available Features
uk: Доступні функції

en: Horizontal bar
uk: Горизонтальна панель

en: Standard street map
uk: Стандартна карта вулиць

en: Standard satellite map
uk: Стандартна супутникова карта

en: Hybrid satellite map
uk: Гібридна супутникова карта

en: Terrain map
uk: Карта ландшафту

en: Satellite view without street overlay.
uk: Вид з супутнику без накладання вулиць.

en: Satellite view with street overlay.
uk: Вид з супутнику з накладанням вулиць.

en: Map with physical data (terrain, vegetation.)
uk: Карта з фізичними даними (ландшафт, рослинність.)

en: Scrollwheel
uk: Колесо прокручування

en: Enable scrollwheel zooming
uk: Увімкнути масштабування колесом прокручування

en: Enable dragging on the map
uk: Увімкнути перетаскування карти

en: Default Map Type
uk: Типовий тип мапи

en: Latitude Only
uk: Лише широта

en: Longitude Only
uk: Лише довгота

en: Geometry Type
uk: Тип геометрії

en: Use full geometry
uk: Використовувати повну геометрію

en: Use centroid
uk: Використовувати центрування

en: Degrees minutes seconds
uk: Градуси хвилини секунди

en: Data options: @data
uk: Параметри даних: @data

en: No data options set
uk: Немає встановлених параметрів даних

en: Latitude / Longitude
uk: Широта / Довгота

en: Openlayers Map
uk: Карта Openlayers

en: Fuels the geofield map-input form.
uk: Заповнення форм Geofield за допомогою карти введення.

en: Geofield Map
uk: Карта Geofield

en: Source Field
uk: Вихідне поле

en: !label of field %name
uk: !label поля %name

en: Definition List (Accessibility)
uk: Перелік визначень (Спеціальні можливості)

en: Use bounding box
uk: Використовувати прямокутну рамку

en: Astronomical Celestial Coordinates System (CCS)
uk: Астрономічна система небесних координат (CCS)

en: OpenLayers Preset
uk: Передустановки OpenLayers

en: Select which OpenLayers map you would like to use. Only maps which have the geofield placeholder layer may be selected. If your preferred map is not here, add the geofield placeholder layer to it first.
uk: Виберіть карту OpenLayers, яку ви хочете використовувати. Вибрати можна тільки ті карти, які мають шар заповнювача формату Geofield. Якщо необхідної вам карти тут немає, то спочатку додайте до неї шар заповнювача формату Geofield.

en: Include reverse-geocoded address
uk: Містить зворотнє геокодування адреси

en: Openlayers Map: @data
uk: Карта Openlayers: @data

en: Including reverse-geocoded address
uk: З додаванням зворотнього геокодування адреси

en: A collection of shapes
uk: Колекція фігур

en: @shape with a center of latitude @lat and longitude @lon.
uk: @shape з центром на широті @lat та довготі @lon.

en: Geofield Formatter Map
uk: Карта форматера Geofield

en: A Map Used for Geofield Output
uk: Карта, використовувана для виведення Geofield

en: Show Pan control
uk: Показати елемент панорамування

en: Map Control Type
uk: Тип керування картою

en: Overview map state
uk: Стан оглядової карти

en: Show overview map as open by default
uk: За замовчуванням оглядову карту показувати відкритою

en: Show streetview button
uk: Показати кнопку перегляду вулиць

en: Trying to render a geofield formatter on a map without the placeholder layer
uk: Спроба відображення форматера Geofield на карті без шару заповнювача

en: It has an approximate address of @address.
uk: Воно має приблизну адресу @address.

en: It has an area of @area.
uk: Воно має площу @area.

en: It has a length of @length.
uk: Воно має довжину @length.

en: Select which OpenLayers map you would like to use. Only maps which have the GeoField behavior may be selected. If your preferred map is not here, add the GeoField behavior to it first. The "Draw Features" bahavior is incompatible - presets with this behavior are not shown.
uk: Виберіть карту OpenLayers, яку ви хочете використовувати. Вибрати можна тільки ті карти, які мають обробник формату Geofield. Якщо бажаної карти тут немає, то спочатку додайте до неї обробник формату Geofield. Елементи накреслень несумісні з обробником, не відображаються.

en: Stores geographic and location data (points, lines, and polygons).
uk: Зберігає географічні дані про місце розташування(точки, лінії та багатокутники).

en: Provides a basic mapping interface for Geofields.
uk: Надає базовий картографічний інтерфейс для Geofields.

en: Displays a View as an Geofield map.
uk: Відображає вид у вигляді карти Geofield.

en: Which field contains geodata?
uk: Яке поле містить географічні дані?

en: Popup Text
uk: Текст спливного вікна

en: Geofield (combined)
uk: Геополе (комбіноване)

en: All geographic information from the item.
uk: Усі географічні відомості з елемента.

en: Width: @w
uk: Ширина: @w

en: Height: @h
uk: Висота: @h

en: Zoom: @z
uk: Масштаб: @z

en: Zoom Control Type: @z
uk: Тип керування масштабом: @z

en: Map Control Type: @m
uk: Тип керування картою: @m

en: Show Pan Control: @yn
uk: Показати вікно панорамування: @yn

en: Show Scale: @yn
uk: Показати масштаб: @yn

en: Overview Map: @yn
uk: Оглядова карта: @yn

en: Scrollwheel: @yn
uk: Колесо прокручування: @yn

en: Draggable: @yn
uk: Доступне для перетягування: @yn

en: Show streetview button: @yn
uk: Показати кнопку перегляду вулиць: @yn

en: Zoom Control Type
uk: Тип керування масштабом

en: Yards
uk: Ярди

en: Storage Options
uk: Параметри зберігання

en: Should the widget only allow simple features (points, lines, or polygons), or should the widget allow for complex features? Note that changing this setting from complex to simple after data has been entered can lead to data loss.
uk: Віджет має допускати тільки прості елементи (точки, ліній або багатокутники) або складені елементи? Зверніть увагу, зміна цього параметра від складених до простих за наявності даних може призвести до їх втрати.

en: <div class="description geofield-help">Use the icons to select what type of feature to draw. Each map can contain one simple feature. Pan and zoom with arrows and the zoom bar.</div>
uk: <div class="description geofield-help">Для вибору типу елемента накреслення використовуйте іконки. Кожна карта може містити один простий елемент. Виберіть місце і масштаб за допомогою стрілок позиціонування і лінійки масштабування.</div>

en: Unable to load geoPHP library. Not all values will be calculated correctly
uk: Неможливо завантажити бібліотеку GeoPHP. Не всі значення будуть обчислюватися коректно

en: Allow shape modification
uk: Дозволити зміну фігур

en: Can you edit and delete shapes.
uk: Можете редагувати і видаляти фігури.

en: This text shows up when a user does not have javascript enabled
uk: Цей текст з'являється, якщо у користувача не увімкнений javascript

en: Geocoder settings
uk: Налаштування геокодувальника

en: @title: @component_title is not numeric.
uk: @title: @component_title не є числом.

en: Nautical Miles
uk: Морські милі

en: Geocoded Location
uk: Геопозиція

en: Inside radius
uk: Внутрішній радіус

en: Outside radius
uk: Зовнішній радіус

en: Unit of distance
uk: Одиниця довжини
