Geofield (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Path
gu: પાથ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Is less than
gu: કરતાં ઓછી હોય

en: Is greater than
gu: કરતાં વધારે હોય

en: Scale
gu: માપ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
