Geofield (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Bottom
lt: Apačia

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: API Key
lt: API raktas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Source
lt: Šaltinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Feet
lt: Pėdos

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas
