Geofield (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: Scale
ne: नाप

en: Source
ne: स्रोत
