Geofield (7.x-2.5) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Scale
sr: Размера

en: Unit
sr: Јединица

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између
