Geolocation Field (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Not found
ar: غير موجود

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.
