geomap (7.x-3.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Icon
de: Symbol

en: File name
de: Dateiname

en: Domain
de: Domäne

en: loading
de: ladend

en: Decimal
de: Dezimalzahl

en: - none -
de: - keine -

en: Geolocation
de: Geographische Koordinaten

en: Link to entity
de: Link zur Entität

en: Degrees
de: Grad
