geomap (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Icon
id: Ikon

en: File name
id: Nama berkas

en: Decimal
id: Desimal
