geomap (7.x-3.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Icon
ar: أيقونة

en: File name
ar: اسم الملف

en: Domain
ar: النطاق

en: Decimal
ar: عدد عشري
