geomap (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Icon
hu: Ikon

en: File name
hu: Fájlnév

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: loading
hu: betöltés

en: Decimal
hu: Decimális

en: - none -
hu: - nincs -

en: Link to entity
hu: Hivatkozás az entitásra

en: Degrees
hu: fok
