geomap (7.x-3.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Icon
uk: Іконка

en: File name
uk: Назва файла

en: Domain
uk: Домен

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: loading
uk: завантажується

en: Decimal
uk: Десяткове

en: - none -
uk: - порожньо -

en: Geolocation
uk: Географічне становище

en: Link to entity
uk: Посилання на сутність

en: Degrees
uk: Градуси
