GeSHi Filter for syntax highlighting (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Languages
lt: Kalbos

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta
