Gesso (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: File information
az: Fayl məlumatı

en: Weight
az: Çəki

en: Display
az: Monitor

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Show
az: Göstər

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Second
az: Saniyə

en: Caption
az: Başlıq

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Hide
az: Gizlət

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status message
az: Status mesajı
