Gesso (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Weight
ne: वजन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Media
ne: मिडिया

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
