Gesso (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Second
gu: સેકંડ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
