Gesso (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Article
ru: Статья

en: Comments
ru: Комментарии

en: Categories
ru: Категории

en: File information
ru: Информация о файле

en: Weight
ru: Вес

en: Display
ru: Отображение

en: Page
ru: Страница

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: URL:
ru: URL-адрес:

en: Updated:
ru: Обновлено:

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Navigation
ru: Навигация

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Show
ru: Показать

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Request new password
ru: Забыли пароль?

en: First
ru: Первый

en: Second
ru: Секунда

en: Caption
ru: Подпись

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Third
ru: Третий

en: Hide
ru: Скрыть

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Main column
ru: Основной столбец

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Status message
ru: Статус

en: Subscribe to @feed-title
ru: Подписаться на @feed-title

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница
