Gesso (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Article
sr: Чланак

en: Categories
sr: Категорије

en: Weight
sr: Тежина

en: Footer
sr: Подножје

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Second
sr: Секунда

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
