Gesso (7.x-3.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Weight
ur: وزن

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
