Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Published
am: የታተመ
