Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: list
ar: لائحة

en: user
ar: مستخدم

en: title
ar: عنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Teaser
ar: موجز

en: Published
ar: منشور

en: Oldest first
ar: الأقدم أولاً

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Display format
ar: صيغة العرض
