Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: list
ast: llista

en: user
ast: usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Published
ast: Espublizáu
