Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: list
be: спіс

en: user
be: карыстальнік

en: title
be: назва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort Order
be: Парадак вываду

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва
