Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: list
bg: списък

en: user
bg: потребител

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Teaser
bg: Резюме

en: Published
bg: Публикувано
