Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: list
bn: তালিকা

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Published
bn: প্রকাশিত
