Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: list
cy: rhestr

en: user
cy: defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
