Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: list
el: λίστα

en: user
el: χρήστης

en: title
el: τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Oldest first
el: Τα παλαιότερα πρώτα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Full node
el: Πλήρης μορφή

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης
