Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: list
eo: listo

en: user
eo: uzanto

en: title
eo: Titolo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Published
eo: Publikigita
