Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: list
et: nimekiri

en: user
et: kasutaja

en: title
et: pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Display format
et: Kuvamise formaat
