Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: user
eu: erabiltzailea

en: title
eu: izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Full node
eu: Nodo osoa
