Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: user
is: brúkari

en: title
is: yvirskrift

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
