Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: list
hr: lista

en: user
hr: korisnik

en: title
hr: naslov

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Teaser
hr: Mamac

en: Published
hr: Objavljeno

en: Full node
hr: Cijeli node
