Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: list
id: daftar

en: user
id: anggota

en: title
id: judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Content types
id: Jenis konten

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Oldest first
id: Tertua dulu

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Display format
id: Format tampilan
