Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: list
is: listi

en: user
is: notandi

en: title
is: titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Content Type
is: Efnisgerð
