Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
