Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: list
nl: lijst

en: user
nl: gebruiker

en: title
nl: titel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: full
nl: volledig

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Full node
nl: Volledige node

en: Display format
nl: Weergaveformaat
