Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: list
oc: lista

en: user
oc: utilizaire

en: title
oc: títol

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Published
oc: Publicat

en: Sort Order
oc: Òrdre de triada

en: Oldest first
oc: Los mai ancians d'en primièr

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Display format
oc: Format d'afichatge
