Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: list
pl: lista

en: user
pl: użytkownik

en: title
pl: tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Teaser
pl: Skrót

en: Published
pl: Opublikowane

en: Oldest first
pl: Najstarsze pierwsze

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Full node
pl: Pełen węzeł

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Newest
pl: Najnowsze

en: Oldest
pl: Najstarsze
