Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: list
pt: lista

en: user
pt: utilizador

en: title
pt: título

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Teaser
pt: Resumo

en: Published
pt: Publicado

en: Oldest first
pt: Os mais antigos primeiro

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Full node
pt: Nó completo

en: Display format
pt: Formato da vista

en: Newest
pt: Recentes

en: Oldest
pt: Antigas
