Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: list
sk: zoznam

en: user
sk: používateľ

en: title
sk: názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Full node
sk: Plný uzol
