Get Content Type (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: list
sq: lista

en: user
sq: përdoruesi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Published
sq: Publikuar
